Strona główna

Produkty

Usługi

Szkolenia

Doświadczenie

Pobierz

Cennik

Sklep internetowy
Consulting Partner Piotr Widak - BIM, bimestimate, szkolenia, biuro kosztorysowe.
widak.pl
bimestimate
mwmarchitekci
starchitekci
k+architekci
archigroup
rarr
akro
besta
erbud
apklan
orange
pkp energetyka
clic house
pge
podkarpacka okręgowa izba inżynierów budownictwa
Doświadczenie
bimestimate
"Sukces ma wiele twarzy"

Tworzymy kosztorysy wykorzystując technologie BIM, oprogramowania firmy Datacomp.datacomp


Przyczyniamy sie do sukcesów naszych Partnerów. Dziękujemy za zaufanie.
Ponizej historia zrealizowanych prac kosztorysowych wybranych Partnerów.

mwmarchitekci
 
 
Biuro architektoniczne MWM rozpoczęło oficjalną działalność w lipcu 2000 r. Jego powstanie było formalnym usankcjonowaniem wcześniejszej, kilkuletniej współpracy trzech architektów – Marcina Smoczeńskiego, Wacława Matłoka i Macieja Łobosa. Obecnie MWM jest największym biurem architektonicznym w południowo-wschodniej części Polski i jednym z największych w kraju. Firma współpracuje ze stałym zespołem projektantów i konsultantów. 
 
 

(źródło:. mwmarchitekci)
starchitekci
 
 
S.T. ARCHITEKCI Sp. z o.o. powstała w maju 2005 roku. Założycielami spółki są arch. Robert Szular i arch. Maciej Trybus.
 
 
Firma realizuje różnorodne projekty począwszy od projektów domów jednorodzinnych po budynki użyteczności publicznej, urzędy, szpitale, budynki handlowe i handlowo-usługowe, mieszkalne wielorodzinne, przemysłowe i magazynowe. Do dnia dzisiejszego roku firma zrealizowała wiele zamówień. Większość zaprojektowanych przez nas obiektów została zrealizowana.
 (źródło: starchitekci)
k+architekci  
archigroup
 
 
Pracownia ArchiGROUP powstała w Rzeszowie jako efekt współpracy projektowej architektów Marka Chrobaka i Andrzeja Depy. Studia na Politechnice Krakowskiej na Wydz. Architektury w latach 1990-96 oraz kilkuletnie doświadczenie w Biurze Projektów we Frankfurcie nad Menem (Niemcy) zapoczątkowały owocną współpracą i utworzenie w 1998 r. Studia Architektury ArchiGROUP.
(źródło: archigruop)
rarr RARR realizuje liczne projekty krajowe i europejskie, których celem jest rozwój regionu, firm, instytucji wspierających oraz samorządów.
(źródło: rarr)
akro
 
 
Firma Budowlano – Usługowa „AKRO” Sp. z o.o. istnieje i coraz prężniej działa na rynku usług budowlanych od 1989r.
(źródło: akro)
besta
 
 
BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. działa na rynku budowlanym od 1991 roku w ramach Grupy Kapitałowej POLSERVICE.
 
 

 
 
BESTA to nowoczesne przedsiębiorstwo o dużym potencjale technicznym i osobowym. Spółka obecnie zatrudnia ponad 400 pracowników na terenie kraju oraz poza jego granicami (Niemcy, Holandia, Słowacja) W 2009 r. spółka rejestruje działalność developerską. Posiada oddziały w Niemczech, Holandii i na Słowacji.
(źródło: besta)
erbud
 
 
Istnieje na rynku budowlanym od 2001 roku. Jako członek Grupy ERBUD, buduje swoją pozycję realizując kontrakty zarówno w systemie Generalnego Wykonawstwa jak i Podwykonawstwa. Dzięki profesjonalnej i doświadczonej kadrze ponad 20 inżynierów budowlanych posiadających najwyższe kwalifikacje i uprawnienia w branży budowlanej oraz zapleczu finansowemu, jest wstanie realizować nawet najbardziej skomplikowane i wymagające inwestycje na terenie całego kraju.
 
 

(źródło: erbud)
apklan
 
 
Działamy na rynku od 1991 roku. Do lipca 2016 roku oddała do użytkowania 899 mieszkań, 14 lokali usługowych, 2 domy w zabudowie bliźniaczej (szeregowej), 2 centra handlowo - usługowo - biurowe o powierzchni ponad 2 300 m2 zlokalizowane w centrum Rzeszowa, budynek usługowo-handlowy.
 
 
 
 
 
 
 
(źródło: apklan)
 
 
orange
pkp energetyka
clic house
 
Zajmujemy się budownictwem domów jednorodzinnych, energooszczędnych i niskoenergetycznych. Inwestycje tworzymy na potrzeby firm oraz klientów indywidualnych korzystając z najnowszych technologii w systemach pasywnych oraz modułowych.
(źródło: clic house)
pge
podkarpacka okręgowa izba inżynierów budownictwa
0 elementów

Hosting ITL.pl
Strona głównaProduktyUsługiSzkoleniaDoświadczeniePobierzCennikSklep internetowy