Strona główna

Produkty

Usługi

Szkolenia

Doświadczenie

Pobierz

Cennik

Sklep internetowy
Consulting Partner Piotr Widak - BIM, bimestimate, szkolenia, biuro kosztorysowe.
widak.pl
Jak to robimy
Opinie
Usługi

BIURO KOSZTORYSOWE 
Każdy dokumnetacja kosztorysowa jest inna. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Celem otrzymania oferty, prosimy o telefon lub zapytanie ofertowe. Wówczas będziemy mogli przedstawić ofertę współpracy.


   KOSZTORYSY DLA BIUR PROJEKTOWYCH
  Współpracujemy z biurami projektowymi.  Wykonujemy kosztorysy na zlecenie biur projektowych. Nasze kosztorysy obejmują roboty budowlano - montażowe. Otrzymywane rysunki CAD, służą nam za element wyjściowy do przedmiarowania. Nasze przedmiary robót wykonujemy na platformach cyfrowych, następnie eksportujemy przedmiary do programu kosztorysowego. Efektem tej współpracy jest kosztorys w różnych postaciach -  uzależnione jest to od statusu prawnego. Zawsze w sposób wygodny - jeszcze podczas przeprojektowywania - możemy szybko i bez boleśnie zmieniać przedmiary. Jesteśmy bardzo elastyczni.
   KOSZTORYSY DLA GENERALNYCH WYKONAWCÓW
  Współpracujemy z generalnymi wykonawcami. Nasze kosztorysy opisywane są w taki sposób, aby nie tylko dział przygotowania produkcji na etapie scalania ofert mogły jednoznacznie wykorzystywać informacje zawarte w tym kosztorysie, ale także kierownicy budów podczas realizacji kontraktów. Przedmiary robót, kosztorysy ofertowe, przedkładane są w postaci elektronicznej wraz z elementami graficznymi gdzie są wyliczane ilości przedmiarowe. Stąd Generalny Wykonawca jest w stanie bardzo szybko, wychwycić elementy przedmiarowe. Dodatkowo nasza dokumentacja kosztorysowa wzbogacona jest o różnego rodzaju odpowiedzi w trybie zapytań ofertowych.
   KOSZTORYSY DLA INWESTORÓW
  Wykonujemy kosztorysy dla wielu Inwestorów:
- dla osób fizycznych,
- prawnych,
- do banków,
- do wielu agencji itd. 
Wykonujemy analizy, celem wybrania najkorzystniejszego wariantu dla zamawiającego
.
   KOSZTORYSY DO PRZETARGÓW
  Dla zamówień publicznych, realizujemy kosztorysy w oparciu o specyfikacje istotnych warunków zamówienia.  Sporządzony kosztorys ofertowy, przedkładamy w wersji elektronicznej celem kontynuowania przez zamawiającego. Istnieje możliwość otrzymywania kosztorysów w formacie innych programów do kosztorysowania, bądź edytorów kalkulacyjnych czy tekstowych.
   WERYFIKACJE KOSZTORYSÓW
  Weryfikujemy kosztorysy powykonawcze, dodatkowe, inwestorskie, różnicowe. Nasze weryfikację staramy się wykonywać obiektywnie, celem udokumentowania całego procesu przedmiarowego lub kosztorysowego.
   OPINIE KOSZTORYSOWE / SĄDOWE
  Wykonujemy ekspertyzy i opinie z zakresu kosztorysowania, wyceny i rozliczania robót budowlanych.
   OPTYMALIZACJE KOSZTÓW BUDOWY NA ETAPIE KONCEPCJI I PROJEKTOWANIA
  Wykonujemy optymalizacj kosztów budowy, przede wszystkim tak aby posiadane przez zamawiającego środki były na etapie budowy wydane mądrze, zgodnie z kryteriami określonymi dla danej budowy. Opytmalizację kosztów prowadzimy od samego początku – pomysłu na inwestycję, do samego końca.


Hosting ITL.pl
Strona głównaProduktyUsługiSzkoleniaDoświadczeniePobierzCennikSklep internetowy